Державний контроль за виконанням місцевих бюджетів

Тенденції фондового ринку · 03.04.2012 13:36

Державний фінансовий контроль виконання місцевих бюджетів слід розглядати як реалізацію права держави в особі центральних органів влади і їх територіальні органи та підрозділи та місцевих органів влади і управління захищати законодавчим шляхом інтереси держави і регіонів з метою забезпечення проведення державної і регіональної політики. У зв’язку з цим видається доцільним розглядати державний фінансовий контроль виконання місцевого бюджету в наступних аспектах:

реалізація права держави здійснювати контроль;
елемент державного управління і джерело інформаційного забезпечення потреб органів управління в процесі прийняття управлінських рішень;
механізм зворотного зв’язку, за допомогою якого можливо отримати необхідну інформацію про виконання управлінського рішення або фінансової операції;
важливий елемент діяльності місцевих органів влади, спрямований на ефективне використання бюджетних коштів;
спосіб отримання достовірної і повної інформації про стан виконання місцевого бюджету та потенційні можливості наповнення бюджету.

Виходячи із вищезазначеного виникає об’єктивна необхідність розвитку теорії і практики системи державного фінансового контролю як одного з важливих елементів управління.

Рано или поздно, но тебе придется столкнуться с ремонтом автокондиционера. Качественный ремонт автокондиционера - на этом сайте.

Коментарів немає залишити коментар