Організація тендерів може зірвати Євро 2012

Тенденції ринку інвестиційних послуг

Тендери в Україні гальмують підготування до довгоочікуваного Євро-2012. Справа в тому, що фінальна - остання частина чемпіонату розігрується масою тендерів, проте якщо це питання не буде вирішеним до кінця року, то підготовку до чемпіонату з футболу провести буде просто нереально.

Тендарами в Україні повинна займатися Рада національної безпеки та борони, якщо цього не відбуватиметься, то на євро 2012 очікує багато проблем.

В Україні з 2004 року виробилася цілком пристойна система організації тендерів, створено законодавчу базу, положення про державні закупівлі, організовано тендерні комітети, проте на думку пана Ганущака - Україна не є тією країною, де довгий час можуть робити справи добре.

Директор департаменту з фінансів Олег Іщук припускається думки, що така процедура організації тендерів дозволяє державі створення та процвітання фірм-клієрів, які займаються телефонними дзвінками компаніям, що беруть участь в тендерах та погрожують: якщо не доплатите, то ми затягаємо вас по судах.

Як би там не було, але на сьогодні система розподілу держ закупівлі щодо Євро 2012 стабілізована, тому радо очікуємо видовищ!