Декілька тижнів тому у Німеччині побачив світ новий селянський еротичний календар на 2011 рік

Реклама

Декілька тижнів тому у Німеччині побачив світ новий селянський еротичний календар на 2011 рік. Основне завдання проекту - зруйнувати стереотипи, що закріпилися в суспільстві, щодо своєрідної відсталості незграбних мешканців села місцевості та разом з цим показати, що сільське господарство може бути певною мірою привабливим.
сільське господарство
"Ми досить часто забуваємо, що фермери – це, насамперед, успішні бізнесмени з економічною освітою суттєвимизнаннями, які свого часу штудіювали сільське господарство, а в звичному існуванні керують підприємствами, відповідаючи за численних найманих робітників. Настав час створити щось для їхньої репутації", - йдеться на офіційному сайті видавців календаря. Вперше селянський еротичний календар вийшов у Швейцарії 2005 року і мав чималу популярність. У 2010 році невідоме швейцарське видавництво вигадало випустити німецький варіант календаря. Головний принцип залишився аналогічним: моделями є мешканці та мешканки сіл.

Сучасне німецьке видання в даному аспекті стало другим. Повідомляється, що сама ідея зустріла широке схвалення в середовищі німецьких фермерів: на кастинг моделей з'явилися сотні претендентів з різних куточків Німеччини. Окрім того, очікується, що досить- таки оригінальна реклама сільського існування надасть можливість залучити в сільське господарство нові робочі руки й інвестиції.